Studzienki wodomierzowe i kanalizacyjne najlepszej jakości w niskich cenach.

producent studzienek wodomierzowych

zaufaj technologii

poznaj studzienki . pl

przywitaj nowoczesność

wieloletnie doświadczenie

Od 2016 gromadzimy i wciąż poszerzamy swoją wiedzę.

własna produkcja

Nasza niezależność daje nam możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta.

nowe technologie

Zgodność z obowiązującymi wymaganiami w parze z autorskimi rozwiązaniami.

studzienki wodomierzowe

prostota i skuteczność

Studnie wodomierzowe zostały tak zaprojektowane by mieć pewność, że znajdująca się w nich woda nigdy nie zamarznie. Możesz być spokojny nawet gdy temperatura na zewnątrz wyniesie -35 stopni  Celsjusza. Dzieje się tak dzięki wyjątkowej konstrukcji studni. Te nie posiadają dna przez co wykorzystuje się naturalne ciepło pod powierzchnią ziemi. Studnie w swej wyższej części zostały też odpowiednio ocieplone  grubą na 5 centymetrów izolacją. Odczyty z wodomierza można wykonywać bez wchodzenia do studni, bo jego umiejscowienie to zaledwie 30 centymetrów od pokrywy.

STUDZIENKI KANALIZACYJNE

trwałość i wszechstronność

Jedną z wielu pozytywnych rzeczy, które można przypisać naszym studniom kanalizacyjnym jest ich budowa. To bardzo mocna jednolita konstrukcja, a dzięki temu jest bardzo wytrzymała. Najważniejsza jednak korzyść to połączenie kinety z główną rurą, które przez integralną budowę nie wymaga izolacji.  Jest to rozsądny krok w przyszłość porównując do standardowych przydomowych studzien. Optymalna średnica studni, wynosząca 50 centymetrów, przekłada się na łatwy niedrogi montaż, a także daje wygodny dostęp do jej czyszczenia. Jakość wykonania zapewni bezproblemowe wykorzystanie przez naprawdę długie lata.

OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

ekologia i niezawodność

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze kompletne rozwiązanie, gotowe. Tutaj nie ma miejsca na kompromis. Solidne wykonanie z dobrej jakości materiałów zapobiega zgniataniu się zbiornika pod ziemią, nawet po jego opróżnienia z osadu. Dokładna filtracja jest możliwa dzięki unikalnej konstrukcji. Trzy komory zapewniają wysoki poziom oczyszczenia i co ważne – bez stosowania dodatkowych filtrów. Obsługa oczyszczalni jest prosta i sprowadza się do odpowiedniego stosowania chemii usuwającej bakterie. Montaż nie pociąga za sobą większych kosztów z uwagi na jednobryłową budowę oczyszczalni.

może cię zainteresuje

garść informacji, faktów i fachowe podejście

Kilka podstawowych zagadnień przez zakupem studni wodomierzowej.

Warto poświęcić parę chwil by dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi. Po przeczytaniu być może nie posiądziesz całej specjalistycznej wiedzy, ale z pewnością łatwiej będziesz się poruszał po naszej ofercie.

Studnie wodomierzowe – rodzaje i zalety

Dowiesz się gdzie i dlaczego stosuje się studnie wodomierzowe. Poznasz ich rodzaje i być może zdecydujesz się na zakup którejś z nich.

Studnie kanalizacyjne – kiedy jak i gdzie

Rozwijamy wszelkie wątpliwości wokół studzienek kanalizacyjnych. Ukazujemy ich wartościowe znaczenie i definiujemy ich miejsce na rynku.

pozwól sobie pomóc

jeśli masz choć jeden mały cień wątpliwości sprawdź jak łatwo go rozjaśnimy